Adatvédelmi tájékoztató

Amikor honlapunkon felveszi velünk a kapcsolatot, ránk bízza adatait. Tudjuk, hogy ez óriási felelősség, ezért mindent megteszünk azért, hogy megóvjuk személyes adatainak védelmét.

A jelen Adatvédelmi irányelvek tájékoztatást adnak arról, hogy milyen adatokat kezelünk; miért gyűjtjük-, illetve meddig őrizzük azokat.

Adatkezelő megnevezése:

Cégnév: Székesegyházi Plébánia

Székhely: 7621 Pécs, Dóm tér 3.

E-mail:  szekesegyhaziplebania@gmail.com

Tel.: +36 / 72 - 513 - 050

Honlap: https://www.szekesegyhazi-plebania.hu

Tárhelyszolgáltató: Webnode Webnode AG Gartenstrasse 3, 6304 Zug Svájc

A honlap tulajdonosa: Székesegyházi Plébánia (Továbbiakban: Adatkezelő)

Személyes adatok kezelése

A személyes adatok kezelésének jogalapja minden esetben az Ön önkéntes hozzájárulása.

Személyes adataihoz kizárólag az Adatkezelő juthat!

Az adatkezelés célja a honlap látogatóinak megkeresésére adott informatív válasz, illetve ügyintézéssel kapcsolatos adatok kezelése.

Az adatok megőrzésének időtartama az ügyintézés időtartamára terjed ki. (Személyes adatait - kérésére - az ügymenet lezárása előtt is töröljük.)

A rendelkezésünkre bocsátott adatokat (név, email cím, stb...) csakis arra a célra használjuk fel, amire azt Ön rendelkezésünkre bocsátotta, és ezen adatokat bizalmasan, a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően kezeljük.

Honlapunk meglátogatása során semmiféle személyes adatnak minősülő információt nem regisztrálunk a látogatókról.

Adatkezelő kötelezettséget vállal arra, hogy a tevékenységével kapcsolatos minden adatkezelés megfelel a hatályos jogszabályokban meghatározott elvárásoknak.

Hivatkozás:

AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS (EU) 2016/679 ÁLTALÁNOS ADATVÉDELMI RENDELETE (GDPR)